| Obj. číslo | C | Pro Ø | Hmotnost | Nosnost | B | |
|
8,5
|
6 mm
|
0,24 kg
|
1,12 t
|
6,7 mm
|
||
|
9,8
|
7 - 8 mm
|
0,53 kg
|
2 t
|
8,7 mm
|
||
|
13,5
|
10 mm
|
0,95 kg
|
3,15 t
|
12,2 mm
|
||
|
17
|
13 mm
|
1,67 kg
|
5,3 t
|
15,3 mm
|
Zavěšovací hák s vidlicí.
| EAN | 9009258455632 |
| A | 25 mm |
| A1 | 24,5 mm |
| A2 | 20,5 mm |
| B | 6,7 mm |
| C | 8,5 |
| Pro Ø | 6 mm |
| G | 14,5 mm |
| Hmotnost | 0,24 kg |
| H | 20 mm |
| P | 7 mm |
| R | 73 mm |
| Nosnost | 1,12 t |
| Balení | 1 Kus |