IMPRESSUM

V případě dotazů, stížností a námitek můžete kontaktovat náš zákaznický servis telefonicky: + 420 548 210 880 nebo e-mailem na adrese reca@reca.cz. Pro dotazy můžete také využít kontaktní formulář na našem webu.

Zřeknutí se odpovědnosti

reca spol. s r. o. sestavuje obsah těchto webových stránek s velkou pečlivostí a zajišťuje jeho pravidelnou aktualizaci. Informace však slouží pouze jako nezávazné obecné informace a nenahrazují podrobné individuální poradenství.

Společnost reca spol. s r. o. nepřebírá žádnou odpovědnost za aktuálnost, správnost a úplnost informací na těchto stránkách ani za bezporuchový přístup. V případě odkazů na webové stránky třetích stran nepřebírá reca spol. s r. o. žádnou odpovědnost za obsah těchto uvedených webových stránek.

Kliknutím na odkaz opustíte informace nabízené společností reca spol. s r. o.. Na nabídky třetích stran se proto mohou vztahovat odlišné předpisy, zejména s ohledem na ochranu údajů. Společnost reca spol. s r. o. dále vylučuje jakoukoli odpovědnost za služby a to zejména při stahování souborů, které společnost reca spol. s r. o. dává k dispozici na internetových stránkách, v případě porušení povinnosti mírnou nedbalostí.

Ochrana dat

Veškerá osobní data zjištěná přes webovou stránku reca spol. s r. o. se budou ukládat, zpracovávat a příp. dávat dále koncernovému podniku reca výhradně za účelem individuální péče o Vás, k zasílání informací o produktech nebo předkládání servisních nabídek. Společnost reca spol. s r. o. ujišťuje, že se s Vašimi údaji bude zacházet důvěrně podle platných ustanovení o ochraně dat.

© Copyright 2021 reca spol. s r. o., Česká republika

Veškerá práva vyhrazena. Text, obrázky, grafika, zvuk, animace a videa a jejich uspořádání na webové stránce RECA podléhají ochraně autorským právem a jinými ochrannými zákony. Obsah této webové stránky nesmí být kopírován, rozšiřován, upravován či přemisťován na jiné stránky. Některé stránky také obsahují obrázky, které jsou předmětem autorského práva třetích osob.

Kontakt
Kontakt
Zavřít
Chcete-li použít tento formulář, musíte přijmout cookies
Vaše kontaktní osoba:
reca spol. s r.o.
reca spol. s r.o.
Olomoucká 36, 618 00 Brno
Luděk Muselík
Luděk Muselík
Maxmobil
Ing. Petr Rolák
Ing. Petr Rolák
eBusiness
Ladislav Suda
Ladislav Suda
Prodejna Brno
Radek Bidzilia
Radek Bidzilia
Vedoucí divize industry
Tomáš Müller
Tomáš Müller
Kvalita & reklamace
Robert Böhm
Robert Böhm
Vedoucí divize řemesla
Ing. Ivo Šárek
Ing. Ivo Šárek
Personální oddělení, Compliance
Mgr. Iva Labudová
Mgr. Iva Labudová
Marketing
reca spol. s r.o.
reca spol. s r.o.
Türkova 22a, 149 00 Praha 4
Potvrďte prosím, že nejste robot.
Děkujeme za Vaši zprávu!
Vaše kontaktní osoba se Vám brzy ozve.

Procházet náš sortiment
online

RECA Světla a baterie
RECA Světla a baterie
RECA Pracovní rukavice
RECA Pracovní rukavice
RECA Chemie
RECA Chemie
RECA Diamantová technika
RECA Diamantová technika
Prohlídka celého sortimentu
Prohlídka celého sortimentu
Prospekty a katalogy