| Obj. číslo | C | Pro Ø | Hmotnost | Nosnost | |
|
18
|
6 mm
|
0,07 kg
|
1,12 t
|
||
|
25,5
|
8 mm
|
0,25 kg
|
2,0 t
|
||
|
30
|
10 mm
|
0,35 kg
|
3,15 t
|
||
|
36
|
13 mm
|
0,68 kg
|
5,3 t
|
Spojovací prvek.
| EAN | 9009258455595 |
| A | 16 mm |
| C | 18 |
| Pro Ø | 6 mm |
| Hmotnost | 0,07 kg |
| O | 16,5 mm |
| P | 7,2 mm |
| R | 43 mm |
| S | 6,8 mm |
| Nosnost | 1,12 t |
| Balení | 1 Kus |