| Obj. číslo | C | Pro Ø | Hmotnost | Nosnost | B | |
|
8,8
|
6 mm
|
0,20 kg
|
1,12 t
|
8 mm
|
||
|
10
|
7 - 8 mm
|
0,27 kg
|
2 t
|
9 mm
|
||
|
14
|
10 mm
|
0,75 kg
|
3,15 t
|
13 mm
|
||
|
17
|
13 mm
|
1,35 kg
|
5,3 t
|
17 mm
|
Zkracovací hák.
| EAN | 9009258455731 |
| A | 13 mm |
| B | 13 mm |
| C | 14 |
| Pro Ø | 10 mm |
| G | 44 mm |
| Hmotnost | 0,75 kg |
| H | 31,4 mm |
| P | 13 mm |
| R | 72 mm |
| Nosnost | 3,15 t |
| Balení | 1 Kus |