| Obj. číslo | Hmotnost | Ø | Nosnost | |
|
0,8 kg
|
6 mm
|
1,12 t
|
||
|
1,4 kg
|
8 mm
|
2 t
|
||
|
2,2 kg
|
10 mm
|
3,15 t
|
||
|
3,8 kg
|
13 mm
|
5,3 t
|
Černé lakování.
| EAN | 9009258455472 |
| f min. | 4,8 mm |
| Hmotnost | 0,8 kg |
| Le max. | 22,2 mm |
| Li min. | 7,8 mm |
| P | 18 mm |
| Nosnost | 1,12 t |
| Ø | 6 mm |
| Balení | 1 Kus |