| Obj. číslo | Pro Ø | Hmotnost | Nosnost | D | |
|
6 mm
|
0,27 kg
|
1,12 t
|
8,5 mm
|
||
|
7 - 8 mm
|
0,5 kg
|
2 t
|
11 mm
|
||
|
10 mm
|
0,9 kg
|
3,15 t
|
14 mm
|
||
|
13 mm
|
1,5 kg
|
5,3 t
|
17,5 mm
|
Očkový zavěšovací hák
| EAN | 9009258455694 |
| A | 35,7 mm |
| A1 | 30,5 mm |
| A2 | 29 mm |
| D | 14 mm |
| Pro Ø | 10 mm |
| G | 23,5 mm |
| Hmotnost | 0,9 kg |
| H | 33 mm |
| O | 34 mm |
| R | 120,5 mm |
| Nosnost | 3,15 t |
| Balení | 1 Kus |