Nákup

Nakupování po celém světě

Jsme otevření, fair a upřímní k našim dodavatelům. Usilujeme o trvalé dodavatelsko-odběratelské  vztahy, což je pro nás velice důležité a utváří tak kvalitní partnerské vztahy s našimi dodavateli. Pracujeme s prvotřídními dodavateli, abychom poskytli našim zákazníkům to, co si zaslouží: Náročné řešení výrobků. Moto RECA | DRŽÍ. PŮSOBÍ. HÝBE.  se vztahuje i na kvalitu našich výrobků a služeb. Nestojíme, ale neustále se vyvíjíme, inovujeme a optimalizujeme naše výrobkové řady nejen dle potřeb zákazníků, ale nabízíme jim i absolutní novinky.

Výběr dodavatele

Neustále hledáme angažované a inovativní dodavatele  ze všech našich příslušných výrobkových skupin, jak na regionální, tak i globální spolupráci. Klademe velký důraz na spolehlivé partnery, kteří se s námi podílejí na optimalizaci celého hodnotového řetězce pro zákazníky.


Hledáme Vás, jakožto dodavatele dbající na kvalitu


• Jste ochotni prodávat svůj výrobek pod značkou RECA?
• Přesvědčit nás inovacemi a sledovat stejnou filozofii?
• Přispívat k optimalizaci procesu?
• Téma společenské zodpovědnosti Vám není cizí a aktivně se věnujete problematice životního prostředí, udržitelného rozvoje, pracovních podmínek, REACH, řízení nebezpečných látek, CE, apod.
• Znáte novinky v zákonech a předpisech dle nejnovějších stavů?

 

RECA je se skupinou Kellner Kunz mezinárodním koncernem s velkým nákupním objemem. V jednotlivých produktových skupinách se můžete ucházet jako dodavatel u našeho vedení nákupního oddělení.

 

RECA Newsletter

Zajímají Vás produktové novinky a speciální nabídky?
Pak je právě pro Vás náš Newsletter.
Zde se přihlašte…

Kontakt

Máte jakýkoliv dotaz nebo hledáte tu správnou osobu? Kontaktujte nás!

Navštivte nás také zde

Kromě našich webových stránek nás můžete najít také na sociálních sítích.