VESTAVBY DO DODÁVKY | POJÍZDNÁ DÍLNA

RECA MAXMOBIL

RECA MAXMOBIL | VESTAVBY DO DODÁVKY

Dokud jste ho neměli, nevěděli jste, že ho potřebujete!

Stalo se Vám někdy, že jste dorazili k zákazníkovi, ale najednou ne a ne najít zapadlý šroubovák? Nebo jste museli prudce zabrzdit na semaforu a bezmocně jste poslouchali, jak v nákladovém prostoru Vaší dodávky něco padá? Takové situace zdržují, způsobují stres a nezřídka dochází i k materiálním škodám. Brzy však mohou být definitivně minulostí! Pro ty, kdo jim chtějí účinně předcházet, jsme ve společnosti RECA připravili speciální systém vestaveb do dodávek MAXMOBIL.

Pro koho se naše vestavby hodí?

Pro všechny, kdo zajišťují svým klientům servis přímo v terénu, chtějí mít ve věcech pořádek a kromě toho by třeba rádi působili profesionálněji. Mohou to být například montéři, malíři, kominíci, studnaři, sklenáři, topenáři, instalatéři, elektrikáři nebo jiní techničtí pracovníci, ale také složky IZS. Vestavba může samozřejmě sloužit k přepravě materiálu a nářadí, lze ji však koncipovat také jako plnohodnotnou pojízdnou dílnu.

Ať už jste samostatně podnikající řemeslník, nebo provozujete firemní flotilu servisních vozidel, náš systém vestaveb MAXMOBIL Vám pomůže řešit každodenní výzvy. Přizpůsobí se Vašim potřebám
a nejenže zvýší ergonomii a bezpečnost při práci, ale především se postará o to, abyste měli ve všem pořádek.

Doménou dneška je individualita. Myslíme na ni na každém kroku! Konkrétní provedení a prvky vestavby si proto můžete sami zvolit tak, aby splňovaly Vaše nároky. Jednotlivé díly jsou speciálně navrženy pro osazení do automobilu a vyrábějí se převážně u našich partnerských firem v Německu. Čerpáme z letitých zkušeností našich klientů, díky nimž jsme je dokázali vyladit téměř k dokonalosti. Nad jejich výrobou máme plnou kontrolu, a tak Vám můžeme zaručit špičkovou kvalitu.

Proces pořízení vestavby vůbec není složitý – ve zkratce lze říci, že Vaše přání je nám rozkazem. Poté, co s naším specialistou projednáte vše potřebné a ve speciálním programu nakonfigurujete požadovanou vestavbu, stačí přistavit Vaši dodávku k nám a my už se o všechno postaráme.

Důležitou informací také je, že vestavby lze provést jak do starších vozidel, tak i do těch úplně nových. V případě, že původní automobil z nějakého důvodu doslouží, Vám můžeme nabídnout přenesení vestavby do nového vozidla (umožňují-li to její parametry).

Reca Maxmobil výbava 360 stupňů Reca Maxmobil výbava 360 stupňů Reca Maxmobil výbava 360 stupňů Reca Maxmobil výbava 360 stupňů

Výbava vozidla RECA MAXMOBIL v 360° pohledu

ZDE
Toto video je poskytováno prostřednictvím YouTube. Pokud si jej prohlédnete, může to znamenat, že YouTube shromažduje informace o vaší návštěvě na našich webových stránkách. Kliknutím na tlacítko Přehrát přijímáte zásady ochrany osobních údajů YouTube.
KONTAKTNÍ OSOBA

Zeptejte se nás!

Chcete se dozvědět více o naší nabídce nebo máte dotaz ohledně vestaveb a regálových systémů do automobilů MAXMOBIL? Kontaktujte našeho specialistu Luďka Muselíka. Rád Vám s čímkoliv poradí.

Luděk Muselík
(Maxmobil)
Telefon: +420 603 198 531
E-Mail: ludek.muselik@reca.cz

Kontakt
Kontakt
Zavřít
Chcete-li použít tento formulář, musíte přijmout cookies
Vaše kontaktní osoba:
Luděk Muselík
Luděk Muselík
Maxmobil
Ing. Petr Rolák
Ing. Petr Rolák
eBusiness
Ladislav Suda
Ladislav Suda
Prodejna Brno
Radek Bidzilia
Radek Bidzilia
Vedoucí divize industry
Tomáš Müller
Tomáš Müller
Kvalita & reklamace
Robert Böhm
Robert Böhm
Vedoucí divize řemesla
Ing. Ivo Šárek
Ing. Ivo Šárek
Personální oddělení, Compliance
Mgr. Iva Labudová
Mgr. Iva Labudová
Marketing
reca spol. s r.o.
reca spol. s r.o.
Olomoucká 36, 618 00 Brno
reca spol. s r.o.
reca spol. s r.o.
Türkova 22a, 149 00 Praha 4
Potvrďte prosím, že nejste robot.
Děkujeme za Vaši zprávu!
Vaše kontaktní osoba se Vám brzy ozve.

Procházet náš sortiment
online

RECA Světla a baterie
RECA Světla a baterie
RECA Pracovní rukavice
RECA Pracovní rukavice
RECA Chemie
RECA Chemie
RECA Diamantová technika
RECA Diamantová technika
Prohlídka celého sortimentu
Prohlídka celého sortimentu
Prospekty a katalogy