Naše hodnoty

COMPLIANCE „Kodex dodržování pravidel“

Kodex dodržování pravidel má nejvyšší prioritu

Kodex dodržování pravidel se stal ve skupině RECA Group nejvyšší prioritou spolu s vysokým požadavkem na kvalitu, proaktivní ochranu životního prostředí, stejně jako udržitelností v managementu, v otázkách odpovědnosti společníků a u všech operativních procesů.

Představenstvo firmy Kellner & Kunz AG a jednatelů všech společnostní RECA Group se výslovně hlásí k férové soutěži, stejně tak k dodržování všech platných národních i mezinárodních zákonů, především ve spojitosti s korupcí, podplácením a vytvářením kartelů, které striktně odmítá a v žádném případě netoleruje.

Společnost Kellner & Kunz AG disponuje řadou nařízení, ve kterých jsou zřetelně formulována odpovídající etická opatření. Každý pracovník je o nich informován a odpovídajícím způsobem zaškolen.

Efektivní nařízení a ochranná opatření

Efektivní bezpečnostní nařízení, adekvátní bezpečnostní organizace, stejně jako lidé, kteří tato nařízení dodržují a používají, jsou rozhodujícími bezpečnostními faktory a měly by podporovat další úspěšný vývoj podniku.

 

Kodex dodržování pravidelje tou nejvyšší prioritou v našem podniku ve všech oblastech. Probíhající školení  - compliance administrativních pracovníků a interní kontrolní systém zajišťují dodržování pravidel a zákonů." Mag. Astrid Siegel (člen představenstva, Kellner & Kunz AG)

RECA Newsletter

Zajímají Vás produktové novinky a speciální nabídky?
Pak je právě pro Vás náš Newsletter.
Zde se přihlašte…

Kontakt

Máte jakýkoliv dotaz nebo hledáte tu správnou osobu? Kontaktujte nás!

Navštivte nás také zde

Kromě našich webových stránek nás můžete najít také na sociálních sítích.