Volná místa

Aktuální nabídka volných pozic:

Hledáme nové kolegy:

Pro zajištění obchodního růstu a excelentních služeb v oblasti péče o C díly pro naše klienty v regionu Praha, Střední Čechy hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

OBCHODNÍ ZASTUPKYNĚ/ZÁSTUPCE PRO KLÍČOVÉ ZÁKAZNÍKY B2B

Očekáváme od Vás:

  • Aktivní budování klientského portfolia v oblasti velkých průmyslových subjektů
  • Jednání o technickém a cenovém řešení velkých obchodních případů, uzavírání dlouhodobých smluvních vztahů (nabídková / výběrová řízení)
  • Implementace a budování systémových řešení projektů
  • Prezentace značky ve svěřeném regionu
  • Profesionální péče a poradenství stávajícím klientům
  • Spolupráce s ostatními členy týmu (obchodní, administrativní a logistické oddělení)
  • Prokazatelně úspěšnou obchodní praxi min. 3 roky, B2B (doložitelnou referencemi)
  • Min. VŠ / SŠ / technický nebo obchodní směr
  • Znalost prostředí cílové skupiny našich klientů (automobilový, strojírenský průmysl)
  • Výborné komunikační dovednosti v ČJ, NJ nebo AJ
  • Aktivní řidič sk. B
  • PC gramotnost ( Excel –pokročilý uživatel podmínkou)
  • Aktivní, samostatná, soutěživá, pozitivní a organizačně schopná osobnost
  • Trvalé bydliště uchazeče s dojezdovou dostupností do kanceláře v Praze ( 1 den v týdnu, jinak v terénu)

    Nástup: dohodou

REFERENT ZÁKAZNICKÝCH PROJEKTŮ S NJ

Příklady činností:

  • Podpora obchodního týmu a zákazníků (telefonem, emailem)
  • Zpracování poptávek, nabídek a objednávek v SAP
  • Komunikace s oddělením logistiky a nákupu (centrála AT)
  • Plánovaní a optimalizace skladových zásob – materiálu
  • Řešení nestandardních situací se zákazníky a dopravci

Váš profil:

  • VŠ/SŠ – nejlépe technického zaměření
  • Jazykové znalosti : NJ – pokročilá (denní komunikace), AJ – pokročilá  (vítána)
  • Velmi dobrá znalost MS Office/ SAP
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Vlastní iniciativa, preciznost, vnitřní motivace, sebedisciplina
  • Silná orientace na klienta
  • Odolnost proti stresu (časový a termínový tlak)
  • Kultivovaný mluvený i písemný projev
  • Ochota učit se novým věcem
  • Schopnost pracovat v týmu

Nabízíme:

  • Intenzivní zaškolení
  • Možnost spolupráce na mezinárodních projektech
  • Přátelské prostředí, podporu celé firmy i centrály v zahraničí
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravování/ pitný režim
  • Moderní pracoviště s dobrou dostupností MHD

Nástup dohodou

TECHNICKÝ REFERENT ZÁKAZNICKÝCH PROJEKTŮ  S NJ JUNIOR - BRNO

Co bude tvojí pracovní náplní?

  • Technická podpora obchodního týmu (telefonem, emailem)
  • Zpracování speciálních poptávek a nabídek
  • Komunikace s nákupním a obchodním oddělením v AT
  • Řešení nestandartních situací se zákazníky
  • Technické řešení projektů/produktů u zákazníků
  • V budoucnu občasné výjezdy k zákazníkům + do mateřské centrály ve Welsu AT

Co bys měl splňovat?

  • VŠ/SŠ technického zaměření
  • NJ pokročilá, AJ pokročilí výhodou
  • Velmi dobrá znalost MS Office/ Sap výhodou
  • Řidičský průkaz skup. B
  • Pro klientský přístup
  • Projektově/ produktově zaměřený
  • Týmový hráč

Co za to vše?

  • Intenzivní zaškolení + adaptační proces
  • Přátelské prostředí a podporu celé firmy i centrály v zahraničí
  • Zajištěné stravování + pitný režim
  • Týmové akce
  • Moderní pracoviště s dobrou dostupností MHD

Hledáme samostatné, komunikativní, pozitivní, na výsledky orientované

REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ ZÁSTUPKYNĚ

Nabízíme Vám:

  • Stálou perspektivní práci s hlavním pracovním poměrem na dobu neurčitou
  • Jistotu expandující mezinárodní společnosti s více než 20 letou tradicí na českém trhu
  • Motivační mzdový systém
  • Intenzivní 3 týdenní školení na centrále v Brně včetně dalšího firemního vzdělávání
  • Administrativní i manažerskou podporu při každodenní práci v terénu
  • Benefity pro práci obchodně technického poradce/poradkyně
  • Portfolio zákazníků složené z menších a středních firem v oblasti výroby, stavebnictví, opravárenství, údržby a servisu

Do těchto pěti regionů hledáme nové kolegy:

  • Beroun, Kladno, Slaný
  • Děčín, Ústí nad Labem, Teplice
  • Odry, Nový Jičín
  • Litomyšl, Chrudim, Pardubice
  • Olomouc, Protějov

Nástup: srpen 2020

VŠEOBECNÁ ÚČETNÍ

Máte praxi v oblasti účetnictví? Chtěli byste pracovat pro stabilní společnost B.K.D. s.r.o.? Do našeho týmu hledáme šikovného kolegu/kolegyni na pozici Samostatný/á účetní. Budete pracovat v příjemném prostředí firmy RECA a mít na starosti kompletní účetnictví společnosti. Praxe na dané pozici není podmínkou, ale výhodou, rádi Vás zaučíme.

Co vás čeká?

  • Zajišťování všech účetních operací
  • Zadávání a účtování přijatých a vydaných faktur
  • Zpracování mezd
  • Účtování DPH, pokladních dokladů a bankovních výpisů
  • Příprava účetní uzávěrky
  • Inventarizace majetku a závazků
  • Práce v programu SAP

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Znalost podvojného účetnictví, základní znalosti daňových předpisů, zejména zákona o DPH
  • Komunikační dovednosti, zodpovědnost, samostatnost, svědomitost, loajálnost, pečlivost, logické uvažování
  • Uživatelská znalost práce na PC, MS Office, znalost účetních programů - SAP výhodou

Co vám můžeme nabídnout?

  • Jistota stabilního zaměstnání
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Ovoce a nápoje na pracovišti
  • Klimatizované kanceláře

Nástup IHNED nebo dohodou