Impressum

Impressum

reca spol. s r. o.

Olomoucká 36

618 00 Brno

Česká Republika

Tel: + 420 548 210 880

e-mail: reca@reca.cz

web: www.reca.cz

Sídlo firmy: reca spol. s r. o., Olomoucká 36, 618 00 Brno

Jednatelé: Mag. Ernst Wiesinger, Mgr. Jiří Raitmajer

Číslo zápisu do OR: 12069

Daňové identifikační číslo: CZ 49437330

 

Můžete se obrátit na náš zákaznický servis pro dotazy, stížnosti a reklamace na tel.č. + 420 548 210 880 a emailu: reca@reca.cz. Pro dotazy, prosím použijte kontaktní formulář na našich webových stránkách.

Vyloučení odpovědnosti

Společnost reca spol. s r. o. sestavuje tuto webovou prezentaci se značnou pečlivostí a stará se o jejich pravidelnou aktualizaci. Údaje přesto slouží jen k nezávazné obecné informaci a nenahrazují důkladné osobní poradenství.

Společnost reca spol. s r. o. neručí za aktuálnost, správnost a úplnost informací na těchto stránkách, ani za případný bezporuchový přístup. U odkazů na internetové stránky třetích stran nepřebírá společnost reca spol. s r. o. odpovědnost za obsah těchto uváděných stránek.

Použitím odkazu opouštíte informace nabízené společnosti reca spol. s r. o. U třetích stran mohou platit jiná pravidla a to zejména s ohledem na ochranu údajů. Kromě toho společnost reca spol. s r. o. vylučuje jakoukoli odpovědnost za služby a to zejména při stahování souborů, které společnost reca spol. s r. o. dává k dispozici na internetových stránkách, v případě porušení povinnosti mírnou nedbalostí.

 

Ochrana dat

Veškerá osobní data zjištěná přes webovou stránku reca spol. s r. o. se budou ukládat, zpracovávat a příp. dávat dále koncernovému podniku reca výhradně za účelem individuální péče o Vás, k zasílání informací o produktech nebo předkládání servisních nabídek. Společnost reca spol. s r. o. ujišťuje, že se s Vašimi údaji bude zacházet důvěrně podle platných ustanovení o ochraně dat.

 

© Copyright 2014 reca spol. s r. o., Česká republika

 

Veškerá práva vyhrazena. Text, obrázky, grafika, zvuk, animace a videa a jejich uspořádání na webové stránce RECA podléhají ochraně autorským právem a jinými ochrannými zákony. Obsah této webové stránky nesmí být kopírován, rozšiřován, upravován či přemisťován na jiné stránky. Některé stránky také obsahují obrázky, které jsou předmětem autorského práva třetích osob.

 

Nahoru

RECA Newsletter

Zajímají Vás produktové novinky a speciální nabídky?
Pak je právě pro Vás náš Newsletter.
Zde se přihlašte…

Kontakt

Máte jakýkoliv dotaz nebo hledáte tu správnou osobu? Kontaktujte nás!

Navštivte nás také zde

Kromě našich webových stránek nás můžete najít také na sociálních sítích.