Nákup

Nakupování po celém světě

Jsme otevření, fair a upřímní k našim dodavatelům. Usilujeme o trvalé dodavatelsko-odběratelské  vztahy, což je pro nás velice důležité a utváří tak kvalitní partnerské vztahy s našimi dodavateli. Pracujeme s prvotřídními dodavateli, abychom poskytli našim zákazníkům to, co si zaslouží: Náročné řešení výrobků. Moto RECA | DRŽÍ. PŮSOBÍ. HÝBE.  se vztahuje i na kvalitu našich výrobků a služeb. Nestojíme, ale neustále se vyvíjíme, inovujeme a optimalizujeme naše výrobkové řady nejen dle potřeb zákazníků, ale nabízíme jim i absolutní novinky.

Výběr dodavatele

Neustále hledáme angažované a inovativní dodavatele  ze všech našich příslušných výrobkových skupin, jak na regionální, tak i globální spolupráci. Klademe velký důraz na spolehlivé partnery, kteří se s námi podílejí na optimalizaci celého hodnotového řetězce pro zákazníky.


Hledáme Vás, jakožto dodavatele dbající na kvalitu


• Jste ochotni prodávat svůj výrobek pod značkou RECA?
• Přesvědčit nás inovacemi a sledovat stejnou filozofii?
• Přispívat k optimalizaci procesu?
• Téma společenské zodpovědnosti Vám není cizí a aktivně se věnujete problematice životního prostředí, udržitelného rozvoje, pracovních podmínek, REACH, řízení nebezpečných látek, CE, apod.
• Znáte novinky v zákonech a předpisech dle nejnovějších stavů?

 

RECA je se skupinou Kellner Kunz mezinárodním koncernem s velkým nákupním objemem. V jednotlivých produktových skupinách se můžete ucházet jako dodavatel u našeho vedení nákupního oddělení.

 

RECA Newsletter

Zajímají Vás produktové novinky a speciální nabídky?
Pak je právě pro Vás náš Newsletter.
Zde se přihlašte…

Kontakt

Máte jakýkoliv dotaz nebo hledáte tu správnou osobu? Kontaktujte nás!