Logistika

Pružní v logistice

Logisticky myslíme úplně logicky

Kdo spolupracuje s firmou RECA nemusí nad mnohými věcmi vůbec přemýšlet, protože to funguje perfektně – téměr samo od sebe. To se týká naší logistiky.

Zůstat stále v pohybu

Logistika je pro nás více než jen doprava z bodu A do bodu B. Rozumíme pod ní flexibilní koncepty, které se řídí Vašimi požadavky. Vlastně celkem logicky. A co se za tím skrývá?

Dokonalá souhra motivovaných pracovníků a vysoce moderní skladová a dopravní technika, stejně tak mnoho kreativních hlav, které neúnavně vždy něco vymýšlejí a vylepšují.

Na míru šité logistické koncepty

Nevynalézáme každý týden novou vnitřní logistiku, ale kombinujeme osvědčené prvky našich modulárních procesů a doplňujeme je, pokud je to třeba.

Schopnost dodání

Rychlost dodání, průběžná doba a průchodnost jsou u nás denně neustále pod absolutním drobnohledem a zabezpečují Vám nejvyšší bezpečnost pro Vaše výrobní procesy.

Vysoký stupeň služeb

Vaše C-díly jsou Vám k dispozici na 100 procent. Nejkratší možné dodací lhůty, zabezpečené uvolňováním zakázek orientovaných na dodací termíny podle přání zákazníka a automatické, dynamické upřednostňování ve všech oblastech logistiky.

Sofistikované technologie

Vedle nejmodernějších skladových systémů a výkonné dopravní techniky analyzuje průmyslový software na řízení skladů toky materiálů každé 3 sekundy a rozhoduje na základě nově získané informace.

 

RECA Newsletter

Zajímají Vás produktové novinky a speciální nabídky?
Pak je právě pro Vás náš Newsletter.
Zde se přihlašte…

Kontakt

Máte jakýkoliv dotaz nebo hledáte tu správnou osobu? Kontaktujte nás!