Logistika

Pružní v logistice

Logisticky myslíme úplně logicky

Kdo spolupracuje s firmou RECA nemusí nad mnohými věcmi vůbec přemýšlet, protože to funguje perfektně – téměr samo od sebe. To se týká naší logistiky.

Zůstat stále v pohybu

Logistika je pro nás více než jen doprava z bodu A do bodu B. Rozumíme pod ní flexibilní koncepty, které se řídí Vašimi požadavky. Vlastně celkem logicky. A co se za tím skrývá?

Dokonalá souhra motivovaných pracovníků a vysoce moderní skladová a dopravní technika, stejně tak mnoho kreativních hlav, které neúnavně vždy něco vymýšlejí a vylepšují.

Na míru šité logistické koncepty

Nevynalézáme každý týden novou vnitřní logistiku, ale kombinujeme osvědčené prvky našich modulárních procesů a doplňujeme je, pokud je to třeba.

Schopnost dodání

Rychlost dodání, průběžná doba a průchodnost jsou u nás denně neustále pod absolutním drobnohledem a zabezpečují Vám nejvyšší bezpečnost pro Vaše výrobní procesy.

Vysoký stupeň služeb

Vaše C-díly jsou Vám k dispozici na 100 procent. Nejkratší možné dodací lhůty, zabezpečené uvolňováním zakázek orientovaných na dodací termíny podle přání zákazníka a automatické, dynamické upřednostňování ve všech oblastech logistiky.

Sofistikované technologie

Vedle nejmodernějších skladových systémů a výkonné dopravní techniky analyzuje průmyslový software na řízení skladů toky materiálů každé 3 sekundy a rozhoduje na základě nově získané informace.

 

RECA Newsletter

Zajímají Vás produktové novinky a speciální nabídky?
Pak je právě pro Vás náš Newsletter.
Zde se přihlašte…

Kontakt

Máte jakýkoliv dotaz nebo hledáte tu správnou osobu? Kontaktujte nás!

Navštivte nás také zde

Kromě našich webových stránek nás můžete najít také na sociálních sítích.