Flexibilní ve variantách

Flexibilní ve variantách

RECA RFID iBin

Díky novému inteligentnímu kamerovému systému  RECA RFID IBIN  je dodávka založená na spotřebě a to nejen just-in-time, ale i C-díly dodávané v reálném čase přes přenos obrazového formátu. Nový kontejner s integrovanou kamerou nabízí inovativní způsob počítání. Při dosažení minimální hodnoty zásobníku je automaticky vygenerována objednávka.

RECA RFID iBox

RECA RFID iBox je oddělené místo, které slouží jako inteli­gentní shromaždiště prázdných KANBAN zásobníků. Odtud se okamžitě uskutečňuje nová ob­jednávka.
Když se prázdný zásobník vloží do iBoxu, zareaguje RFID trans­portér: Údaje jsou automaticky přeneseny do SAP systému firmy RECA.

RECA RFID iShelf

Na KANBAN regály se jako nejvýše umísťuje inteligentní po­lice RECA RFID iShelf, na kterou se odkládají prázdné KANBAN zásobníky.
Inteligentní police inicializuje pro tyto zásobníky okamžitou objed­návku příslušných dílů a posílá je přímo do SAP systému firmy RECA.

RECA RFID iTagbox

RECA RFID iTagbox je verze řešení, při které je zásobník naplněný případně vyměněný ve Vašem podniku. Toto řešení je velmi vhodné pro využití přímo na pracovišti. Etikety na KANBAN zásobnících jsou vybaveny RFID transportérem. Takto to funguje: Etikety z prázdných zásobníků se hodí do iTagboxu – hotovo. Světelný signál na RECA RFID iTagboxu informuje, že etikety byly úspěšně přečteny. Tím jsou odeslány i údaje do SAP systému firmy RECA.

RECA RFID iPush

Systém RECA RFID iPush zahrnu­je objednávací knoflík umístěný na RECA RFID iPush. Stačí ho jen stlačit a vytvoří se nová ob­jednávka. RECA RFID iPush je vhodný speciálně na nesklad­né či těžké položky. Může být připevněn na zásobníky, skříňky či regály.

RECA RFID iTurn

Zásobník, který spouští objed­návku sám, celkem jednoduše, pouze otáčením. A takto to fun­guje: Zboží se nachází ve dvou rozdílných částech zásobníko­vého systému (spotřební a po-hotovostní zásobě). Připojený RFID transportér je namontovaný dozadu. V případě dosáhnutí pohotovostní úrovně, prázdný zásobník se otočí. Tím, že se transportér přiblíží k magnetic-ké liště, upevněné na přední stra-ně regálu, se spustí signál k ob­jednání.

RECA RFID iWeight

Systém RECA RFID iWeight se orientuje dle hmotnosti obsahu. Pokud se hmotnost zásobníku sníží pod stanovenou hodnotu, proběhne vytvoření objednávky.

 

RECA Newsletter

Zajímají Vás produktové novinky a speciální nabídky?
Pak je právě pro Vás náš Newsletter.
Zde se přihlašte…

Kontakt

Máte jakýkoliv dotaz nebo hledáte tu správnou osobu? Kontaktujte nás!

Navštivte nás také zde

Kromě našich webových stránek nás můžete najít také na sociálních sítích.