Naše hodnoty

COMPLIANCE „Kodex dodržování pravidel“

Kodex dodržování pravidel má nejvyšší prioritu

Kodex dodržování pravidel se stal ve skupině RECA Group nejvyšší prioritou spolu s vysokým požadavkem na kvalitu, proaktivní ochranu životního prostředí, stejně jako udržitelností v managementu, v otázkách odpovědnosti společníků a u všech operativních procesů.

Představenstvo firmy Kellner & Kunz AG a jednatelů všech společnostní RECA Group se výslovně hlásí k férové soutěži, stejně tak k dodržování všech platných národních i mezinárodních zákonů, především ve spojitosti s korupcí, podplácením a vytvářením kartelů, které striktně odmítá a v žádném případě netoleruje.

Společnost Kellner & Kunz AG disponuje řadou nařízení, ve kterých jsou zřetelně formulována odpovídající etická opatření. Každý pracovník je o nich informován a odpovídajícím způsobem zaškolen.

Efektivní nařízení a ochranná opatření

Efektivní bezpečnostní nařízení, adekvátní bezpečnostní organizace, stejně jako lidé, kteří tato nařízení dodržují a používají, jsou rozhodujícími bezpečnostními faktory a měly by podporovat další úspěšný vývoj podniku.

 

Kodex dodržování pravidelje tou nejvyšší prioritou v našem podniku ve všech oblastech. Probíhající školení  - compliance administrativních pracovníků a interní kontrolní systém zajišťují dodržování pravidel a zákonů." Mag. Astrid Siegel (člen představenstva, Kellner & Kunz AG)

RECA Newsletter

Zajímají Vás produktové novinky a speciální nabídky?
Pak je právě pro Vás náš Newsletter.
Zde se přihlašte…

Kontakt

Máte jakýkoliv dotaz nebo hledáte tu správnou osobu? Kontaktujte nás!