BU Řemesla

Řemesla

Partnerské vztahy

Motto naší společnosti "RECA | DRŽÍ. PŮSOBÍ. HÝBE." právě to platí také v naší aktivní spolupráci s našimi řemeslnými zákazníky, kteří přicházejí především z odvětví jako je zámečnictví, stavebnictví a montážní práce.  

Naše silné stránky jsou individuální poskytované služby a produkty vysoké kvality. Nabízíme řešení problémů v oblasti upevňovací techniky a montážní techniky, ručního nářadí jako jsou pomocné a provozní materiály pro oblasti stavebnictví a dílny.

Osobní kontakt s Vámi

Nápady vznikají při komunikaci. Jsme otevřeni přáním a potřebám našich zákazníků a hledáme pro ně inovativní řešení. Prostřednictvím osobního prodeje u zákazníků můžeme přímo na místě ovlivnit přání zákazníka, ať už v produktech či nabízených službách díky inovacím a novým konceptům.

V oblasti služeb - kromě našich mnoha služeb – stojí naše RECA SECO Service Concept  v popředí: Inteligentní logistický koncept, který myslí na vše. Umožňuje řemeslným zákazníkům, aby přímo na skladě měli správné malé díly vždy k dispozici.  To šetří čas a náklady.

 

RECA Newsletter

Zajímají Vás produktové novinky a speciální nabídky?
Pak je právě pro Vás náš Newsletter.
Zde se přihlašte…

Kontakt

Máte jakýkoliv dotaz nebo hledáte tu správnou osobu? Kontaktujte nás!

Navštivte nás také zde

Kromě našich webových stránek nás můžete najít také na sociálních sítích.