| Obj. číslo | Délka | Velikost klíče | Balení | |
|
170 mm
|
8 mm
|
10 ks
|
||
|
190 mm
|
10 mm
|
10 ks
|
||
|
225 mm
|
13 mm
|
10 ks
|
||
|
265 mm
|
16 mm
|
10 ks
|
||
|
280 mm
|
17 mm
|
10 ks
|
||
|
310 mm
|
19 mm
|
10 ks
|
||
|
350 mm
|
22 mm
|
5 ks
|
||
|
400 mm
|
24 mm
|
5 ks
|
||
|
450 mm
|
27 mm
|
5 ks
|
||
|
480 mm
|
30 mm
|
1 Kus
|
| EAN | 9009258762648 |
| Hmotnost | 995 g |
| Délka | 500 mm |
| Šířka čelistí | 67 mm |
| Výška čelistí | 15 mm |
| Šířka kruhu | 49,5 mm |
| Výška kruhu | 22 mm |
| Velikost klíče | 32 mm |
| Balení | 1 Kus |