| Obj. číslo | Délka | Velikost klíče | Balení | |
|
90 mm
|
5,5 mm
|
10 ks
|
||
|
100 mm
|
6 mm
|
10 ks
|
||
|
110 mm
|
7 mm
|
10 ks
|
||
|
120 mm
|
8 mm
|
10 ks
|
||
|
130 mm
|
9 mm
|
10 ks
|
||
|
140 mm
|
10 mm
|
10 ks
|
||
|
150 mm
|
11 mm
|
10 ks
|
||
|
160 mm
|
12 mm
|
10 ks
|
||
|
170 mm
|
13 mm
|
10 ks
|
||
|
180 mm
|
14 mm
|
10 ks
|
Na obou stranách klíče stejné velikosti. Plochý i očkový klíč zahnutý o 15°. Šikovnější a silnější profilovaná stopka umožňuje maximální přenos síly.
| EAN | 9009258762020 |
| Hmotnost | 915 g |
| Délka | 440 mm |
| Šířka čelistí | 76,2 mm |
| Výška čelistí | 12,2 mm |
| Šířka kruhu | 53 mm |
| Výška kruhu | 17,7 mm |
| Velikost klíče | 36 mm |
| Balení | 5 ks |