| Obj. číslo | Průměr hlavy (dk) | Typ drážky | d | k | l | Balení | |
|
3,8 mm
|
TX 6
|
M 2 mm
|
1,2 mm
|
4 mm
|
1000 ks
|
||
|
3,8 mm
|
TX 6
|
M 2 mm
|
1,2 mm
|
5 mm
|
1000 ks
|
||
|
3,8 mm
|
TX 6
|
M 2 mm
|
1,2 mm
|
6 mm
|
2000 ks
|
||
|
3,8 mm
|
TX 6
|
M 2 mm
|
1,2 mm
|
8 mm
|
2000 ks
|
||
|
3,8 mm
|
TX 6
|
M 2 mm
|
1,2 mm
|
10 mm
|
1000 ks
|
||
|
4,7 mm
|
TX 8
|
M 2,5 mm
|
1,5 mm
|
20 mm
|
1000 ks
|
||
|
4,7 mm
|
TX 8
|
M 2,5 mm
|
1,5 mm
|
6 mm
|
2000 ks
|
||
|
4,7 mm
|
TX 8
|
M 2,5 mm
|
1,5 mm
|
8 mm
|
1000 ks
|
||
|
4,7 mm
|
TX 8
|
M 2,5 mm
|
1,5 mm
|
10 mm
|
2000 ks
|
||
|
4,7 mm
|
TX 8
|
M 2,5 mm
|
1,5 mm
|
12 mm
|
2000 ks
|
S drážkou Torx
Vzhledem k jejich geometrií hlavy nedosahují tyto šrouby za určitých okolností minimální pevnosti v lomu podle ISO 898-1.
Přesto musí být v souladu s dalšími požadavky pro danou třídu pevnosti podle normy ISO 898-1.
| Materiál | Ocel |
| Povrchová úprava | Pozinkováno (A2K) |
| Pevnost | Pevn.tř. 08.8 |
| ISO | 14581 |
| RoHS-konformní | Ano |
| EAN | 9009258587241 |
| Typ drážky | TX 30 |
| d | M 6 mm |
| Průměr hlavy (dk) | 11,3 mm |
| k | 3,3 mm |
| l | 45 mm |
| Alternativní položka | 999900000000300186, 999900000000227852 |
| Poznámkový text | Vzhledem k jejich geometrií hlavy nedosahují tyto šrouby za určitých okolností minimální pevnosti v lomu podle ISO 898-1. Přesto musí být v souladu s dalšími požadavky pro danou třídu pevnosti podle normy ISO 898-1. |
| Balení | 200 ks |