| Obj. číslo | Průměr hlavy (dk) | b | d | k | l | s | Balení | |
|
16 mm
|
32 mm
|
M 10 mm
|
10 mm
|
100 mm
|
8 mm
|
50 ks
|
||
|
16 mm
|
32 mm
|
M 10 mm
|
10 mm
|
105 mm
|
8 mm
|
50 ks
|
||
|
16 mm
|
32 mm
|
M 10 mm
|
10 mm
|
110 mm
|
8 mm
|
50 ks
|
||
|
16 mm
|
32 mm
|
M 10 mm
|
10 mm
|
115 mm
|
8 mm
|
50 ks
|
||
|
16 mm
|
12 mm
|
M 10 mm
|
10 mm
|
12 mm
|
8 mm
|
200 ks
|
||
|
16 mm
|
32 mm
|
M 10 mm
|
10 mm
|
120 mm
|
8 mm
|
50 ks
|
||
|
16 mm
|
32 mm
|
M 10 mm
|
10 mm
|
125 mm
|
8 mm
|
50 ks
|
||
|
16 mm
|
32 mm
|
M 10 mm
|
10 mm
|
130 mm
|
8 mm
|
50 ks
|
||
|
16 mm
|
32 mm
|
M 10 mm
|
10 mm
|
135 mm
|
8 mm
|
50 ks
|
||
|
16 mm
|
32 mm
|
M 10 mm
|
10 mm
|
140 mm
|
8 mm
|
50 ks
|
S vnitřním šestihranem
* Šrouby s krátkými délkami mají závit až k hlavě (ve vzdálenosti 3P), P = stoupání závitu, lg max = l nom - b
ls min = lg max - 5P
| Materiál | Ocel |
| Povrchová úprava | BPÚ |
| Pevnost | Pevn.tř. 12.9 |
| ISO | 4762 |
| RoHS-konformní | Ano |
| EAN | 9009258055429 |
| b | 28 mm |
| d | M 8 mm |
| Průměr hlavy (dk) | 13 mm |
| k | 8 mm |
| l | 70 mm |
| s | 6 mm |
| Alternativní položka | 999900000000090853, 60838 70 000 200 |
| Poznámkový text | * Šrouby s krátkými délkami mají závit až k hlavě (ve vzdálenosti 3P), P = stoupání závitu, lg max = l nom - b ls min = lg max - 5P |
| Balení | 200 ks |