| Obj. číslo | Průměr hlavy (dk) | b | d | k | l | s | Balení | |
|
16 mm
|
10 mm
|
M 10 mm
|
10 mm
|
10 mm
|
8 mm
|
200 ks
|
||
|
16 mm
|
32 mm
|
M 10 mm
|
10 mm
|
100 mm
|
8 mm
|
50 ks
|
||
|
16 mm
|
32 mm
|
M 10 mm
|
10 mm
|
105 mm
|
8 mm
|
50 ks
|
||
|
16 mm
|
32 mm
|
M 10 mm
|
10 mm
|
110 mm
|
8 mm
|
50 ks
|
||
|
16 mm
|
12 mm
|
M 10 mm
|
10 mm
|
12 mm
|
8 mm
|
200 ks
|
||
|
16 mm
|
32 mm
|
M 10 mm
|
10 mm
|
120 mm
|
8 mm
|
50 ks
|
||
|
16 mm
|
32 mm
|
M 10 mm
|
10 mm
|
130 mm
|
8 mm
|
50 ks
|
||
|
16 mm
|
32 mm
|
M 10 mm
|
10 mm
|
140 mm
|
8 mm
|
50 ks
|
||
|
16 mm
|
32 mm
|
M 10 mm
|
10 mm
|
150 mm
|
8 mm
|
50 ks
|
||
|
16 mm
|
16 mm
|
M 10 mm
|
10 mm
|
16 mm
|
8 mm
|
200 ks
|
S vnitřním šestihranem
* Šrouby s krátkými délkami mají závit až k hlavě (ve vzdálenosti 3P), P = stoupání závitu, lg max = l nom - b
ls min = lg max - 5P
| Materiál | Ocel |
| Povrchová úprava | BPÚ |
| Pevnost | Pevn.tř. 10.9 |
| ISO | 4762 |
| RoHS-konformní | Ano |
| EAN | 9009258372434 |
| b | 36 mm |
| d | M 12 mm |
| Průměr hlavy (dk) | 18 mm |
| k | 12 mm |
| l | 170 mm |
| s | 10 mm |
| Alternativní položka | 999900000000015758, 999900000000002573, 999900000000014611, 97701 1346000 25, 8535000018000 1 |
| Poznámkový text | * Šrouby s krátkými délkami mají závit až k hlavě (ve vzdálenosti 3P), P = stoupání závitu, lg max = l nom - b ls min = lg max - 5P |
| Balení | 50 ks |