| Obj. číslo | Typ drážky | b | d | d1 | k | l | Balení | |
|
TX 10
|
6 mm
|
M 3 mm
|
6,9 mm
|
1,65 mm
|
6 mm
|
500 ks
|
||
|
TX 10
|
8 mm
|
M 3 mm
|
6,9 mm
|
1,65 mm
|
8 mm
|
500 ks
|
||
|
TX 10
|
10 mm
|
M 3 mm
|
6,9 mm
|
1,65 mm
|
10 mm
|
500 ks
|
||
|
TX 10
|
12 mm
|
M 3 mm
|
6,9 mm
|
1,65 mm
|
12 mm
|
500 ks
|
||
|
TX 10
|
16 mm
|
M 3 mm
|
6,9 mm
|
1,65 mm
|
16 mm
|
500 ks
|
||
|
TX 10
|
20 mm
|
M 3 mm
|
6,9 mm
|
1,65 mm
|
20 mm
|
500 ks
|
||
|
TX 20
|
6 mm
|
M 4 mm
|
9,4 mm
|
2,2 mm
|
6 mm
|
500 ks
|
||
|
TX 20
|
8 mm
|
M 4 mm
|
9,4 mm
|
2,2 mm
|
8 mm
|
500 ks
|
||
|
TX 20
|
10 mm
|
M 4 mm
|
9,4 mm
|
2,2 mm
|
10 mm
|
500 ks
|
||
|
TX 20
|
12 mm
|
M 4 mm
|
9,4 mm
|
2,2 mm
|
12 mm
|
500 ks
|
S drážkou Torx
Vzhledem k jejich geometrii hlavy nedosahují tyto šrouby za určitých okolností minimální pevnosti v lomu podle ISO 898-1.
Přesto musí být v souladu s dalšími požadavky pro danou třídu pevnosti podle normy ISO 898-1.
| Materiál | Ocel |
| Povrchová úprava | Pozinkováno (A2K) |
| Pevnost | Pevn.tř. 010.9 |
| DIN | 34805-2 |
| RoHS-konformní | Ano |
| EAN | 9010685237074 |
| Typ drážky | TX 25 |
| b | 6 mm |
| d | M 5 mm |
| d1 | 11,8 mm |
| k | 2,75 mm |
| l | 6 mm |
| Poznámkový text | Vzhledem k jejich geometrii hlavy nedosahují tyto šrouby za určitých okolností minimální pevnosti v lomu podle ISO 898-1. Přesto musí být v souladu s dalšími požadavky pro danou třídu pevnosti podle normy ISO 898-1. |
| Balení | 1000 ks |