| Obj. číslo | Průměr hlavy (dk) | b | d | k | l | s | Balení | |
|
5,81 mm
|
2,14 mm
|
M 3 mm
|
1,86 mm
|
5 mm
|
2 mm
|
500 ks
|
||
|
5,81 mm
|
3,14 mm
|
M 3 mm
|
1,86 mm
|
6 mm
|
2 mm
|
1000 ks
|
||
|
5,81 mm
|
5,14 mm
|
M 3 mm
|
1,86 mm
|
8 mm
|
2 mm
|
500 ks
|
||
|
5,81 mm
|
7,14 mm
|
M 3 mm
|
1,86 mm
|
10 mm
|
2 mm
|
500 ks
|
||
|
5,81 mm
|
9,14 mm
|
M 3 mm
|
1,86 mm
|
12 mm
|
2 mm
|
500 ks
|
||
|
5,81 mm
|
13,14 mm
|
M 3 mm
|
1,86 mm
|
16 mm
|
2 mm
|
500 ks
|
||
|
5,81 mm
|
17,14 mm
|
M 3 mm
|
1,86 mm
|
20 mm
|
2 mm
|
500 ks
|
||
|
5,81 mm
|
22,14 mm
|
M 3 mm
|
1,86 mm
|
25 mm
|
2 mm
|
500 ks
|
||
|
5,81 mm
|
18 mm
|
M 3 mm
|
1,86 mm
|
30 mm
|
2 mm
|
500 ks
|
||
|
5,81 mm
|
18 mm
|
M 3 mm
|
1,86 mm
|
60 mm
|
2 mm
|
100 ks
|
S vnitřním šestihranem
Norma DIN EN ISO 10642 nahrazuje zrušenou normu DIN 7991. Zápustné provedení podle DIN 74 - tvar F. Zaměnitelnost je možná s omezením. Výška hlavy a průměr hlavy se částečně změnily. Jmenovité průměry M 18, M 22, M 24 jsou vynechány. Doplněny třídy pevnosti 010.9 a 012.9. Díky geometrii hlavy mají tyto šrouby omezenou zatížitelnost. Viz DIN EN ISO 898-1.
Všechny průměry do délky l = 25 mají závity až k hlavě ve vzdálenosti 3P.
| Materiál | Ocel |
| Povrchová úprava | Pozinkováno (A2K) |
| Pevnost | Pevn.tř. 08.8 |
| ISO | 10642 |
| RoHS-konformní | Ano |
| EAN | 9009258735277 |
| b | 30,8 mm |
| d | M 10 mm |
| Průměr hlavy (dk) | 20,69 mm |
| k | 6,2 mm |
| l | 40 mm |
| s | 6 mm |
| Alternativní položka | 008901040 000 100 |
| Poznámkový text | Norma DIN EN ISO 10642 nahrazuje zrušenou normu DIN 7991. Zápustné provedení podle DIN 74 - tvar F. Zaměnitelnost je možná s omezením. Výška hlavy a průměr hlavy se částečně změnily. Jmenovité průměry M 18, M 22, M 24 jsou vynechány. Doplněny třídy pevnosti 010.9 a 012.9. Díky geometrii hlavy mají tyto šrouby omezenou zatížitelnost. Viz DIN EN ISO 898-1. Všechny průměry do délky l = 25 mají závity až k hlavě ve vzdálenosti 3P. |
| Balení | 100 ks |