| Obj. číslo | t | b | d | d1 | k | l | s | Balení | |
|
3,12 mm
|
16 mm
|
M 10 mm
|
17,5 mm
|
5,5 mm
|
16 mm
|
6 mm
|
200 ks
|
||
|
3,12 mm
|
20 mm
|
M 10 mm
|
17,5 mm
|
5,5 mm
|
20 mm
|
6 mm
|
200 ks
|
||
|
3,12 mm
|
25 mm
|
M 10 mm
|
17,5 mm
|
5,5 mm
|
25 mm
|
6 mm
|
200 ks
|
||
|
3,12 mm
|
30 mm
|
M 10 mm
|
17,5 mm
|
5,5 mm
|
30 mm
|
6 mm
|
200 ks
|
||
|
3,12 mm
|
35 mm
|
M 10 mm
|
17,5 mm
|
5,5 mm
|
35 mm
|
6 mm
|
100 ks
|
||
|
3,12 mm
|
40 mm
|
M 10 mm
|
17,5 mm
|
5,5 mm
|
40 mm
|
6 mm
|
200 ks
|
||
|
3,12 mm
|
32 mm
|
M 10 mm
|
17,5 mm
|
5,5 mm
|
45 mm
|
6 mm
|
100 ks
|
||
|
3,12 mm
|
32 mm
|
M 10 mm
|
17,5 mm
|
5,5 mm
|
50 mm
|
6 mm
|
100 ks
|
||
|
3,12 mm
|
32 mm
|
M 10 mm
|
17,5 mm
|
5,5 mm
|
55 mm
|
6 mm
|
100 ks
|
||
|
3,12 mm
|
32 mm
|
M 10 mm
|
17,5 mm
|
5,5 mm
|
60 mm
|
6 mm
|
100 ks
|
Následující délky mohou mít částečný závit: M3> 20 mm; M4, M5> 25 mm; M6> 30 mm; M8> 35 mm; M10> 40 mm; M12> 50 mm; M16> 60 mm.
Vzhledem k jejich geometrii hlavy nedosahují tyto šrouby za určitých okolností minimální pevnosti v lomu podle ISO 898-1.
Přesto musí být v souladu s dalšími požadavky pro danou třídu pevnosti podle normy ISO 898-1.
| Materiál | Ocel |
| Povrchová úprava | Pozinkováno (A2K) |
| Pevnost | Pevn.tř. 010.9 |
| ISO | 7380-1 |
| RoHS-konformní | Ano |
| EAN | 9009258782530 |
| b | 24 mm |
| d | M 6 mm |
| d1 | 10,5 mm |
| k | 3,3 mm |
| l | 45 mm |
| s | 4 mm |
| t | 2,08 mm |
| Alternativní položka | 999900000000156596 |
| Poznámkový text | Následující délky mohou mít částečný závit: M3> 20 mm; M4, M5> 25 mm; M6> 30 mm; M8> 35 mm; M10> 40 mm; M12> 50 mm; M16> 60 mm. Vzhledem k jejich geometrii hlavy nedosahují tyto šrouby za určitých okolností minimální pevnosti v lomu podle ISO 898-1. Přesto musí být v souladu s dalšími požadavky pro danou třídu pevnosti podle normy ISO 898-1. |
| Balení | 200 ks |