| Obj. číslo | Průměr hlavy (dk) | Typ drážky | d | k | l | Balení | |
|
5,5 mm
|
TX 10
|
M 3 mm
|
3 mm
|
6 mm
|
500 ks
|
||
|
5,5 mm
|
TX 10
|
M 3 mm
|
3 mm
|
8 mm
|
500 ks
|
||
|
5,5 mm
|
TX 10
|
M 3 mm
|
3 mm
|
10 mm
|
500 ks
|
||
|
5,5 mm
|
TX 10
|
M 3 mm
|
3 mm
|
12 mm
|
500 ks
|
||
|
5,5 mm
|
TX 10
|
M 3 mm
|
3 mm
|
16 mm
|
500 ks
|
||
|
5,5 mm
|
TX 10
|
M 3 mm
|
3 mm
|
20 mm
|
500 ks
|
||
|
5,5 mm
|
TX 10
|
M 3 mm
|
3 mm
|
25 mm
|
500 ks
|
||
|
7 mm
|
TX 20
|
M 4 mm
|
4 mm
|
6 mm
|
500 ks
|
||
|
7 mm
|
TX 20
|
M 4 mm
|
4 mm
|
8 mm
|
500 ks
|
||
|
7 mm
|
TX 20
|
M 4 mm
|
4 mm
|
10 mm
|
500 ks
|
*Šrouby krátkých délek mají závit až k hlavě s odstupem 3p (p = stoupání závitu)
| Materiál | Ocel |
| Povrchová úprava | Pozinkováno (A2K) |
| Pevnost | Pevn.tř. 8.8 |
| ISO | 14579 |
| RoHS-konformní | Ano |
| EAN | 9010685371877 |
| Typ drážky | TX 50 |
| d | M 10 mm |
| Průměr hlavy (dk) | 16 mm |
| k | 10 mm |
| l | 25 mm |
| Alternativní položka | 9966200199000 1 |
| Poznámkový text | *Šrouby krátkých délek mají závit až k hlavě s odstupem 3p (p = stoupání závitu) |
| Balení | 200 ks |