| Obj. číslo | Průměr hlavy (dk) | b | d | k | l | s | Balení | |
|
16 mm
|
32 mm
|
M 10 mm
|
10 mm
|
100 mm
|
8 mm
|
50 ks
|
||
|
16 mm
|
32 mm
|
M 10 mm
|
10 mm
|
110 mm
|
8 mm
|
50 ks
|
||
|
16 mm
|
12 mm
|
M 10 mm
|
10 mm
|
12 mm
|
8 mm
|
100 ks
|
||
|
16 mm
|
32 mm
|
M 10 mm
|
10 mm
|
120 mm
|
8 mm
|
50 ks
|
||
|
16 mm
|
32 mm
|
M 10 mm
|
10 mm
|
130 mm
|
8 mm
|
50 ks
|
||
|
16 mm
|
32 mm
|
M 10 mm
|
10 mm
|
140 mm
|
8 mm
|
50 ks
|
||
|
16 mm
|
32 mm
|
M 10 mm
|
10 mm
|
150 mm
|
8 mm
|
50 ks
|
||
|
16 mm
|
16 mm
|
M 10 mm
|
10 mm
|
16 mm
|
8 mm
|
100 ks
|
||
|
16 mm
|
32 mm
|
M 10 mm
|
10 mm
|
160 mm
|
8 mm
|
50 ks
|
||
|
16 mm
|
32 mm
|
M 10 mm
|
10 mm
|
170 mm
|
8 mm
|
50 ks
|
mit Innensechskant
Pevnost do M 24 min. A2-70, od M 27 min. A2-50.
| Materiál | Nerez A2 |
| Pevnost | FKL 70 |
| ISO | 4762 |
| RoHS-konformní | Ano |
| EAN | 9009258737462 |
| b | 22 mm |
| d | M 4 mm |
| Průměr hlavy (dk) | 7 mm |
| k | 4 mm |
| l | 22 mm |
| s | 3 mm |
| Alternativní položka | 9379000078000 1 |
| Poznámkový text | Pevnost do M 24 min. A2-70, od M 27 min. A2-50. |
| Balení | 1000 ks |