BU Řemesla

Řemesla

Partnerské vztahy

Motto naší společnosti "RECA | DRŽÍ. PŮSOBÍ. HÝBE." právě to platí také v naší aktivní spolupráci s našimi řemeslnými zákazníky, kteří přicházejí především z odvětví jako je zámečnictví, stavebnictví a montážní práce.  

Naše silné stránky jsou individuální poskytované služby a produkty vysoké kvality. Nabízíme řešení problémů v oblasti upevňovací techniky a montážní techniky, ručního nářadí jako jsou pomocné a provozní materiály pro oblasti stavebnictví a dílny.

Osobní kontakt s Vámi

Nápady vznikají při komunikaci. Jsme otevřeni přáním a potřebám našich zákazníků a hledáme pro ně inovativní řešení. Prostřednictvím osobního prodeje u zákazníků můžeme přímo na místě ovlivnit přání zákazníka, ať už v produktech či nabízených službách díky inovacím a novým konceptům.

V oblasti služeb - kromě našich mnoha služeb – stojí naše RECA SECO Service Concept  v popředí: Inteligentní logistický koncept, který myslí na vše. Umožňuje řemeslným zákazníkům, aby přímo na skladě měli správné malé díly vždy k dispozici.  To šetří čas a náklady.

 

RECA Newsletter

Zajímají Vás produktové novinky a speciální nabídky?
Pak je právě pro Vás náš Newsletter.
Zde se přihlašte…

Kontakt

Máte jakýkoliv dotaz nebo hledáte tu správnou osobu? Kontaktujte nás!